5 محصول
مرتب‌سازی:

الیس

درباره برند الیس و محصولات آن

برند الیس (Elis) متعلق به شرکت ایده آرای پیشگام است. این شرکت در سال ۱۳۸۶ بنا گش.

هدف آن احیای توانمندی‌های نهفته در متون به جای مانده از طبیبان حاذق این مرز و بوم همچون ابن سیناها و تلفیق و پیوند آنها با علم روز داروسازی و هر آنچه امروزه در دنیا به عنوان فراورده‌های طبیعی خوانده می‌شود، بنا شده است.

در این راه شرکت ایده آرای پیشگام در تحقیق و توسعه بوده و در تلاش است تا محصولات با کیفیت و مفیدی را به بازار ارائه دهد.

این شرکت در راه رسيدن به اهداف و چشم اندازهای خود سعی در توليد محصولات طبيعی و موثر در زمينه های مختلف برای بهبود كيفيت سطح زندگی مصرف كنندگان را دارد.
در اين راه شركت ایده داروی پارس در تيم R&D خود از داروسازان و متخصصين علوم دارويی و همچنين طب سنتی استفاده نموده و قصد و هدف ارائه محصولات با كيفيت و مفيدی را دارد كه جای آنها در بازار دارويی ما خالی است.
در سال 1396 با دانش فني خود شروع به توليد مكمل هاي غذايي نمود. همچنین همزمان از سازمان غذا و دارو مجوز فعاليت دارويي اخذ نمود. از این رو و شروع به توسعه فرمولاسيون هاي داروهاي شيميايي نيز نمود و در سال 1397 به شركت ايده دارو طب تغيير نام داد.

از جمله محصولات این شرکت می توان به مواردی از قبیل قطره خوراکی رازیانه، اسطوخودوس، قطره آفت دهان مورد و کرم ماساژ رادیان اشاره کرد.
قطره خوراکی نعنا، قطره خوراکی گل سرخ، لوسیون تقویت مو و ابروی رزمانی و نیز قطره خوراکی شوید از دیگر محصولات این برند است.
علاوه بر این الیس دارای دو قطره محبوب برای لاغری و کاهش ورن دارد که به نام های قطره کاهش اشتهای لیمو و قطره کاهش اشتهای زیره معروف است.