آشنایی با عطاری بهرامی

 

طب سنتی ایران از دیرباز تا کنون به کمک داروهای مختلف به درمان بیماری ها پرداخته است. داروهای سنتی ترکیباتی کاملا گیاهی هستند که با توجه به خواص درمانی گیاهان دارویی مختلف تهیه می شوند. در گذشته نبود امکانات و نیاز به درمان مناسب، باعث مصرف داروهای سنتی توسط نیاکان مامی شد. امروزه همچنان ما به خاصیت درمانی گیاهان و داروهای سنتی باور داریم.

بنا به ضرورت این شغل و با توجه به علایق شخصی خود، اینجانب کاظم بهرامی فعالیت خود را در مجموعه عطاری بهرامی از سال 1385 آغاز کردم.
مجموعه عطاری بهرامی با بیش از 25 سال فعالیت درخشان در این حوزه، توانست رضایتمندی بسیاری را توسط هموطنان عزیر کسب کند. که این امر موجب توسعه و گسترش بیش از پیش این مجموعه شد. به گونه ای که امکان ارائه خدمات به سراسر کشور عزیز داشته باشیم.
در نهایت بسیار خرسندم که باتوجه به گذراندن دوره های تخصصی در حضور استاتید مجرب این رشته همچون استاد حکیم خیر اندیش امکان ارائه مشاوره های تخصصی به هموطنان عزیرم را دارم.

 

محصولا عرضه شده در عطاری بهرامی

محصولات این فروشگاه شامل انواع ادویه جات، خشکبار، گیاهان دارویی، روغن های گیاهی درمانی، داروهای گیاهی، داروی های چاقی و کاهش وزن و لاغری، سبزیجات خشک و معطر، آجیل و میوه های خشک، عسل ارگانیک، محصولات گیاهی مراقبت از پوست و مو زیبایی، هل و زرشک و زعفران، عرقیات گیاهی و انواع چای و دمنوش های گیاهی می باشد.