چگونگی پرداخت هزینه محصول خریداری شده

 

چگونگی پرداخت هزینه کالای خریداری شده

کاربران محترم سایت عطاری بهرامی می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند.

هنگام پرداخت وجه، اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود. پس از واردکردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

پس از واریز وجه از طریق کارت به کارت کردن، کافیست، فیش واریزی خود را به شماره واتساپ 09124386806 ارسال نمایید.

 

روش کارت به کارت کردن

 

شماره ۱۶ رقمی کارت

این شماره، بر روی کارت بانکی شما درج شده است.

 

رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

  • برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
  • رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خودپرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد.
  • برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

 

روش های پرداخت کالای خریداری شده از فروشگاه اینترنتی عطاری بهرامی

کد CVV2

CVV2 یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.

 

تاریخ انقضا

  • تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است.

 

اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری

  • مشتری باید شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل می باشد را در حساب کاربری عطاری آنلاین بهرامی، خود ثبت نماید. (در خصوص افراد زیر ۱۸ سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان با اولویت پدر، کفایت می کند.)
  • در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد.
  • مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود می پذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خرید های انجام شده از عطاری آنلاین بهرامی، رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت های قانونی در این خصوص را می پذیرد.
  • در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبدا که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، فروشگاه اینترنتی عطاری بهرامی مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.